Zamgławianie termiczne terenu

Zamgławianie termiczne terenu jest innowacyjną i skuteczną metodą zwalczania szkodników i insektów. Polega ono na rozprowadzeniu insektycydu poprzez zamgławianie powierzchni z wykorzystaniem wysokiej temperatury. Zamgławianie termiczne jest metodą stosowaną podczas dezynsekcji jak i dezynfekcji pomieszczeń i terenów. Jest to nowoczesna metoda stosowana zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartych terenach. Zamgławianie termiczne terenu posiada różnorodne i szerokie zastosowania. Dzięki wykorzystywanym mechanizmom działania i aplikacji środków podczas tego procesu dezynsekcja jest przeprowadzana szybko i skutecznie.

Zalety zamgławiania termicznego

Zaletami zamgławiania termicznego jest możliwość przeprowadzenia zabiegu w miejscach z utrudnionym dostępem, takich jak np. piwnice, kurniki, chlewy, zsypy oraz brak ryzyka śladów po zabiegu takich jak np. mokre plam czy zacieków na zamgławianych powierzchniach. Zamgławianie termiczne gwarantuje równomierne pokrycie opryskiem całego terenu lub powierzchni, dzięki czemu zabieg jest skuteczny i efektywny. Ponadto metoda ta charakteryzuje się większą odpornością na warunki atmosferyczne takie jak deszcz.


Jeśli jesteś zainteresowany usługą zamgławiania termicznego terenu – odezwij się do nas! Chętnie doradzimy i dobierzemy optymalne rozwiązanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego aby zamówić darmową wycenę.