Usuwanie gniazd owadów

Znalazłeś na swoim balkonie bądź dachu gniazdo os lub szerszeni? Trzeba się go jak najszybciej pozbyć. Najlepiej z pomocą specjalistów.
Zakład Dezynsekcji, Dezynfekcji i Deratyzacji Rattus już od ponad 37 lat usuwa niechciane owady i gryzonie.


Mrówki lub szerszenie zaatakowały Twój ogród? Chcesz się ich pozbyć, ale nie wiesz jak? Odezwij się do nas! Chętnie doradzimy i dobierzemy optymalne rozwiązanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego aby zamówić darmową wycenę.


Usuwanie gniazd szerszeni

Samodzielna próba usunięcia gniazda szerszenia może skończyć się tragicznie. Szerszenie są bardzo niebezpieczne dla człowieka i już dwa ukąszenia mogą spowodować śmierć. Dla osób uczulonych nawet jedno ukąszenie może się okazać śmiertelne. Dlatego tak ważne jest, aby przekazać to zadanie w ręce specjalistów. Nasz wykwalifikowany pracownik uzbrojony w odpowiedni sprzęt i zabezpieczenia profesjonalnie rozprawi się z gniazdem – a Ty będziesz mógł spać spokojnie.

Lata doświadczenia nauczyły nas, że każde gniazdo należy traktować indywidualnie. Wykorzystując nasze umiejętności i dobierając odpowiednie środki, usuwamy gniazda w sposób w pełni bezpieczny dla zleceniodawcy.

Gniazda os

Gdy w okolicy stwierdzimy nadmierną ilość szerszeni czy os, można mieć pewność, że w pobliżu naszego domu pojawi się gniazdo.
Nie jest łatwą i oczywistą sprawą zlokalizowanie lęgowiska. Owady bowiem mogą pokonywać znaczne odległości w poszukiwaniu pożywienia.
Osy i szerszenie budują swoja gniazda w miejscach trudno dostępnych dla ludzi.

Firma Rattus oferuje najnowocześniejsze metody zwalczania szkodliwych owadów.
Zaufało nam już wiele przedsiębiorstw, gospodarstw, szpitali i hoteli. Zaufaj nam i Ty!