Ochrona przed ptakami

Nadmierna obecność ptactwa jest szkodliwa. Generuje bowiem spore koszty związane z odnową niszczonej przez ptaki elewacji budynków. Nie da się uniknąć wizyt gołębi na naszych dachach, balkonach czy tarasach. Należy jednak pomyśleć o sposobie jak sobie z nimi radzić. Warto zabezpieczyć swój obiekt, tak aby skutecznie odstraszyć ptaki.


Potrzebujesz pomocy w ochronie Twojego budynku przed ptakami? Odezwij się do nas! Chętnie doradzimy i dobierzemy optymalne rozwiązanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego aby zamówić darmową wycenę.


Firma Rattus już od ponad 37 lat świadczy usługi w zakresie zwalczania gryzoni czy owadów. Jeżeli męczą Cię już wizyty gołębi na swoim balkonie, zgłoś się do specjalistów. Zabezpieczymy Twój balkon siatką i kolcami, które chronią przed gnieżdżeniem się ptaków.

Nasze siatki odporne są na nieprzyjazne warunki atmosferyczne, w związku z tym posłużą na wiele sezonów. Dodatkowo gwarantujemy, że nasze systemu zabezpieczające nie krzywdzą ptactwa. Ochrona przed ptakami w postaci kolców to nowoczesny sposób ochrony gzymsów, balkonów czy parapetów. Zamów już dziś profesjonalny montaż z Rattusem!