O Nas

Nasza firma Rattus działa na rynku usług DDD od ponad 37 lat. Mamy za sobą setki zleceń i w pełni zadowolonych klientów, którzy bardzo często korzystają z ciągłości naszych usług nie szukając nowej firmy do współpracy. Problemy związane z owadami czy gryzoniami niestety często powracają, dlatego współpraca z jedną firmą w tej materii okazuje się na dłuższą metę prostsza i bardziej skuteczna.

Gwarantujemy ciągłość współpracy, dzięki czemu wielu klientów już od dłuższego czasu korzysta z naszych usług. To daje nam pewność, że tworzymy profesjonalny zespół osób wysoko wyspecjalizowanych i bardzo dobrze przygotowanych do świadczenia tego rodzaju usług. Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja stanowią trzon naszej działalności z wykorzystaniem najnowszych technologii i środków do zwalczania owadów czy gryzoni. Zapewniamy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Podejmujemy każde wyzwanie: dom, mieszkanie, firma, gospodarstwo rolne, teren działki czy ogrodu nie stanowią dla nas problemu. Zapewniamy wykwalifikowany i doświadczony personel, który gwarantuje najwyższą jakość usług, miłą i dyskretną obsługę bez ingerowania w zwykłe funkcjonowanie gospodarstwa domowego czy zmianę cyklu produkcyjnego firmy.

Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, służymy radą i pomocą w doborze technik najbardziej odpowiednich dla danego miejsca. Nawet jeśli nie wiesz od czego zacząć my udzielimy Ci wszelkich wskazówek, od doboru form i środków działania po zapewnienie wszelkich wymogów dotyczących uzyskania świadectwa HACCP.


Zaufało nam wielu, dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.


Jesteśmy do Twojej dyspozycji siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Rozwiązujemy problemy nagłe jak również planujemy działania długofalowe w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Firma Rattus okaże się doskonałym wyborem bez względu na to, z jakimi nieproszonymi gośćmi się borykasz. Dobierzemy dla Ciebie najbardziej optymalne rozwiązanie dbając o twój komfort czy uwzględniając rodzaj prowadzonej przez Ciebie działalności.


Zapraszamy do kontaktu. Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja to nasza specjalność, a gwarant Twojego sukcesu na tym polu. Skorzystaj z formularza kontaktowego aby zamówić darmową wycenę.