Dezodoryzacja

Neutralizacja zapachów jest najlepszym wyborem w walce z nieprzyjemną wonią i zapachami wydobywającymi się np. z brudnych, niesprzątanych pomieszczeń, zalanych piwnic jak również z artykułów codziennego użytku. Dezodoryzacja jest metodą usuwania niepożądanych zapachów, których ciężko pozbyć się za pomocą zwykłych środków. Możemy podejmować próby neutralizacji środkami ogólnodostępnymi, odświeżaczami powietrza, natomiast ta metoda jedynie na chwilę zamaskuje nieprzyjemne zapachy. Neutralizacja zapachów poprzez proces dezodoryzacji jest skutecznym, trwałym i bezpiecznym sposobem neutralizacji niepożądanych i nieprzyjemnych zapachów.

W naszej ofercie posiadamy trzy metody dezodoryzacji. Usuwamy zanieczyszczenia powodujące nieprzyjemny zapach, zmieniamy zapach na przyjemny lub bezwonny lub neutralizujemy niepożądany zapach. Zmiana zapachu zachodzi podczas procesu ozonowania, które dodatkowo oczyszcza powietrze oraz usuwa drobnoustroje chorobotwórcze i roztocza w pomieszczeniu poddanym dezodoryzacji.


Masz problem z nieprzyjemnymi zapachami? Odezwij się do nas! Chętnie doradzimy i dobierzemy optymalne rozwiązanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego aby zamówić darmową wycenę.