Deratyzacja

Szkodniki – myszy, szczury, nornice, krety – to jedna z wielu plag, z jakimi musimy sobie radzić w domu czy w ogrodzie. Uszkodzone produkty czy sprzęty, zniszczony trawnik i grządki warzywne to jedna z wielu bolączek z jakimi borykają się właściciele domów, mieszkań czy ogródków działkowych. Tutaj z pomocą przychodzi firma Rattus, która świadczy profesjonalne usługi w zakresie deratyzacji.


Jeśli w obrębie Twojej posiadłości pojawiły się niechciane szkodniki – odezwij się do nas! Chętnie doradzimy i dobierzemy optymalne rozwiązanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego aby zamówić darmową wycenę.


Deratyzacja jest profesjonalną usługą zwalczania szkodników przy pomocy nowoczesnych środków. Zwalczanie gryzoni to działanie długie i w wielu przypadkach trudne, dlatego warto zatrudnić firmę, która zawodowo zajmuje się tego typu działalnością . Sami niestety często nie jesteśmy w stanie wygrać tej nierównej walki. Firma poradzi sobie z najbardziej uporczywymi, nieproszonymi gośćmi, a zwalczanie gryzoni czy zwalczanie kretów okaże się nie tak kłopotliwe i długotrwałe, jak wcześniej się wydawało. Deratyzacja zapewni całkowite zniszczenie szkodników, które często są przyczyną wielu strat.

Gryzonie powodują niszczenie nie tylko żywności i upraw, ale także innych materiałów trwałych. Każdy kto posiada ogród wie, jak bardzo uciążliwe są nornice czy krety i jak trudno się ich pozbyć. Zwalczanie kretów samodzielne jest trudne i nie zawsze skuteczne. Wezwanie odpowiedniej firmy jest w każdym przypadku gwarantem sukcesu.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych środków i wykwalifikowanych pracowników jakimi dysponuje firma Rattus – dom i ogród staną się wolne od uciążliwych gryzoni.


Bezpieczny dom i ogród, wolny od szkodników to gwarancja spokoju i komfortu, a przede wszystkim zapobieganie niepożądanym stratom. Wykorzystanie nowoczesnych metod chemicznych, fizycznych lub biologicznych daje gwarant sukcesu. Tylko profesjonalny usługodawca zapewni dobór odpowiednich metod walki ze szkodnikami, które zapewnią stuprocentowe powodzenie.